Menü
Sepetiniz

Hakkımızda

Ofix Ofis mobilya markasıyla 2014 yılında ofis mobilyaları satışı ve projelendirilmesi amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden beri ürün ve hizmet kalitesi, hızlı ve profesyonel servis anlayışı ile çalışma disiplininden ödün vermeden en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır.

VIP ofis mobilyaları, hastane, otel, okul mobilyaları, çağrı merkezler, konferans salonları, müzeler, kütüphaneler, özel dekorasyon işleri ve modüler mobilya sektöründe, çok çeşitli ürün yelpazesi, ürün kalitesi ve mükemmel servis anlayışı ile sektörde kendine haklı bir yer edinmiş ve yurt içi ve yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana gelişimi ve yeniliği hedefleyerek müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, çağdaş ve özgün tasarımları, günümüz teknolojisi ile birleştirerek Ofix Ofis mobilya markası altında her türlü özel ihtiyaca çözüm sunabilmektedir.

Projelendirdiğimiz ürün ve hizmetlerin üretimini, sevk ve montajını uzman kadromuz ile yapmakta, satış sonrası verdiğimiz teknik destek hizmeti ile müşteri memnuniyetini daima en üstte tutmaya çalışmaktayız.

Türkiye ofis mobilyaları sektöründe göstermekte olduğumuz başarıyı sürdürürken müşterilerimizin bize duyduğu güveni koruyarak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, kendi markamız ile yurtdışında da güvenilir ve aranılan bir marka yolunda olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.